Vitaminas C veido prieziurai, Esencija su Vitaminu C ( Askorbo rūgštis ).

Beoti. Visos teisės saugomos

flower

Atsargiau naudoti labai sausai, jautriai odai

- Suteikia odai skaistumo ir šviežumo

- Stiprina odos kapiliarus kraujagysles

- Mažina melanino aktyvumą - šviesina pigmentines dėmeles

 

 

veido kosmetika

Vitaminas C - L-Askorbo rūgštis

Vitaminas C palaiko ir stiprina daugelį gyvybiškai svarbių žmogaus organizmo funkcijų, todėl yra svarbus jo sveikatai. Žmogaus organizme vitaminas C negaminamas, vadinasi būtina jį gauti su maisto produktais, o oda nuolat kenčia dėl jo trūkumo. Gamtoje vitaminas C (askorbo rūgštis) randamas daugelyje daržovių ir vaisių.

Vitaminas C dalyvauja beveik visose odos funkcijose, t.y. gydo žaizdas, padeda jungiamajam audiniui augti, odai atsinaujinti, kolagenui sintezuotis, stiprinti kapiliarus, saugo nuo laisvųjų radikalų kenksmingo poveikio ir priešlaikinio odos senėjimo.

Vitamino C poreikį lemia aplinkos užterštumas, fizinis ir psichinis stresai, rūkymas (pvz kiekviena cigaretė mūsų organizmui “kainuoja” 15 mg vitamino C), UV spinduliai, ilgalaikis vaistų vartojimas ir t.t. Vitaminas C stiprina odos kapiliarus, gerina odos imunitetą, saugo nuo infekcinių pūlingų ligų. Jis gerina odos medžiagų apykaitą, dėl ko greitėja odos regeneracija.

Vitaminas C – stiprus natūralus antioksidantas, kovojantis su laisvaisiais radikalais. Laisvieji radikalai – pagrindinis faktorius, skatinantis odą prieš laiką senti, todėl būtent Vit.C naudojamas kaip antioksidantas. Oda tampa švelni, aksominė, stangri. Vitaminas C labiausiai rekomenduojamas tiems, kieno oda pavargusi, negyvybinga, jautri, pilka, raukšlėta, praradusi tonusą. Taip pat toms moterims, kurios rūko, kurių oda dažnai veikiama UV spindulių, užterštumo, radiacijos.

 

 

veido kosmetika

L-Askorbo rūgšties esencijos (Vitamino C) naudojimas

Nedidelį kiekį esencijos švelniais sukamaisiais judesiais įmasažuojam į odą, kol pilnai įsigers. Galima tepti ir apie akis, SAUGANT kad nepatektų tiesiogiai į akis. Po to, pagal esamą poreikį, galima naudoti kaukes arba bet kurią kitą Jūsų pasirinktą odos priežiūros priemonę. Ji skirta naudoti kiekvieną dieną, vieną kartą dienoje. Esencijas galima naudoti pastoviai. Nereikėtų sutepti iš karto labai didelio kiekio esencijos, net jei oda ir sugeria. Jei labai oda geria, po jos geriau užsidėkite kaukę.

Nepamirškite

Naudojant priemones su Vitaminu C (L-Askorbo rūgšties esencija) ryte būtina ant viršaus tepti kremą su apsauga nuo saulės, o jei naudojame vakare – nebūtina. Planuojant vaikščioti į soliariumą arba intensyviai kaitintis saulėje, šią priemonę geriau naudoti 1 ar 2 savaites prieš tai.

Ši esencija truputį sluoksniuoja odą (pasišalina viršutinis odos sluoksnis).

Neišsigąskite Askorbo rūgšties esencija gali pasidaryti tamsiai oranžinės spalvos, o tai yra normalus reiškinys dėl oksidacijos, bet tai neturės jokios įtakos jos veikimui/funkcijoms

 

 

veido kosmetika

Kuo skiriasi esencijos, serumai nuo kremo

esencijos ir serumai

 

 

veido kosmetika

ascorbo rugsties esencija 04 ascorbo rugsties esencija 01
flower
ascorbo rugsties esencija 04
flower
flower
EN | LV | EE | RU