Kosmetika su Kofermentu Q10, veido kaukė su Koenzymu Q10

Beoti. Visos teisės saugomos

flower

Koenzymo (Kofermentas) Q10 Kaukė

- Suteikia antisenėjimo, priešraukšlinį ir balinimo efektą

- Antioksidantas sugebantis atnaujinti ląsteles, siekiant išvengti senėjimo ir sumažinti raukšles

- Efektyviai padeda išvengti melanino, sumažinti patamsėjusias dėmeles bei padaryti jūsų odą švarią, minkštą, švelnią ir švytinčią

 

 

veido kosmetika

Koenzymas Q10 (Kofermentas Q10)

Kofermentas Q10 taip pat žinomas kaip Ubiquinone (ubiquinone’as yra vienas iš dviejų svarbiausių pagrindinių maistingųjų medžiagų, antroji – askorbo rugštis). Tai panaši į vitaminą medžiaga, randama visose žmogaus ląstelėse, atsakinga už ląstelės apsaugą ir kūno energijos gamybą.

Kofermentas Q10 turi antioksidantinį ir priešuždegiminį poveikį. Jis yra vienas iš daugelio naudingų antioksidantų odai. Kofermentas Q10 yra pagrindinis veiksnys žmogaus organų funkcionavime ir skatinantis ląstelių aktyvumą, kofermentas Q10, ar ubiquinone’nas, yra būtinas, gyvybiškumą suteikiantis antioksidantas, kuris natūraliai sintetinamas organizme.

Antioksidantai yra plačiai žinomi medicinos ir kosmetikos pasaulyje dėl jų gebėjimo gydyti ir apsaugoti odą bei kūną. Kaip išorinis sluoksnis ir didžiausias mūsų kūno organas, oda nuolat ir neišvengiamai susiduria su žalingais aplinkos veiksniais, tokiais kaip teršalai, dūmai ir saulės ultravioletiniai spinduliai.

Teigiamą Kofermento Q10 poveikį galima pratęsti: skatina sveikesnę, tikslingesnę medžiagų apykaitą, veiksmingai deginami angliavandeniai ir riebalai, bei tinkamai derinami vitaminai ir maistinės medžiagos. Žinoma, kofermento Q10 koncentracija mažėja su amžiumi, ar net su kai kurių receptinių vaistų vartojimu. Kai kūnas jaunas, jis gali sintetinti Q10 iš mažesnių grandinių kofermento Q, pavyzdžiui, Q6 ar Q8. Sumažėjusio kofermentas Q10 lygis akivaizdus daugeliu atvejų tik po dvidešimties metų, todėl papildydami išeikvotus lygius oda gali užlaikyti matomus senėjimo ženklus. Didinant kofermentą Q10 anksčiau, galima palengvinti oksidacinį stresą ir audinių žalą, taip padedant išlaikyti jaunatvišką odą.

 

 

veido kosmetika

Veido kaukės su Kofertmetu Q10 Naudojimas

Prisotintą kaukės celiuliozinį lakštą dėkite ant veido. Plastikinė plėvelė yra skirta patogiai išimti kaukę iš pakuotės ir užsidėjus kaukę ant veido, išmesti. Kaukė turi galimybę uždengti akis, tik būtina SAUGOTIS kad turinys nepatektų tiesiogiai į akis. Palaikykite kaukę 20-30 min. Nuėmus kaukę, likučius švelniai įmasažuokite į veido odą. Nenuplaukite! Ant viršaus kremo tepti nebūtina ir nereikia. Beoti veido kaukę rekomenduojama naudoti 1-2 kartus per savaitę. Nelaikyti ant tiesioginių saulės spindulių. Ji tinka visų tipų veido odai. Pastebėjus šalutinį poveikį, nustoti naudoti. Tiek esencijų, tiek kaukių įvedimui galima naudoti bet kurį turimą ultragarso ar kitą veido priežiūrai skirtą aparatą. Naudojant aparatą su Nano rūku, kaukes laikyti iki 5 min, esencijas - iki 10 min

 

 

veido kosmetika

Beoti veido kaukės

...ruošiama...

 

 

veido kosmetika

koenzymo q10 kauke 01 koenzymo q10 kauke 02
flower
koenzymo q10 kauke 01
flower
flower
EN | LV | EE | RU