Kosmetika su Kofermentu Q10, Koenzymas Q10 , veido odos priežiūra su Beoti.

Beoti. Visos teisės saugomos

kosmetika su Q10

Koenzymas Q10

- Specialių kofermentų pagalba turi stiprų priešraukšlinį poveikį

- Regeneruoja odos ląsteles

- Yra puikus antioksidantas

 

 

veido kosmetika

Koenzymas Q10

Kofermentas Q10 taip pat žinomas kaip Ubiquinone (ubiquinone’as yra vienas iš dviejų svarbiausių pagrindinių maistingųjų medžiagų, antroji – askorbo rugštis). Tai panaši į vitaminą medžiaga, randama visose žmogaus ląstelėse, atsakinga už ląstelės apsaugą ir kūno energijos gamybą. Kofermentas Q10 turi antioksidantinį ir priešuždegiminį poveikį. Jis yra vienas iš daugelio naudingų antioksidantų odai.

Kofermentas Q10 yra pagrindinis veiksnys žmogaus organų funkcionavime ir skatinantis ląstelių aktyvumą, kofermentas Q10, ar ubiquinone’nas, yra būtinas, gyvybiškumą suteikiantis antioksidantas, kuris natūraliai sintetinamas organizme.

Antioksidantai yra plačiai žinomi medicinos ir kosmetikos pasaulyje dėl jų gebėjimo gydyti ir apsaugoti odą bei kūną. Kaip išorinis sluoksnis ir didžiausias mūsų kūno organas, oda nuolat ir neišvengiamai susiduria su žalingais aplinkos veiksniais, tokiais kaip teršalai, dūmai ir saulės ultravioletiniai spinduliai.

Teigiamą Kofermento Q10 poveikį galima pratęsti: skatina sveikesnę, tikslingesnę medžiagų apykaitą, veiksmingai deginami angliavandeniai ir riebalai, bei tinkamai derinami vitaminai ir maistinės medžiagos. Žinoma, kofermento Q10 koncentracija mažėja su amžiumi, ar net su kai kurių receptinių vaistų vartojimu. Kai kūnas jaunas, jis gali sintetinti Q10 iš mažesnių grandinių kofermento Q, pavyzdžiui, Q6 ar Q8. Sumažėjusio kofermentas Q10 lygis akivaizdus daugeliu atvejų tik po dvidešimties metų, todėl papildydami išeikvotus lygius oda gali užlaikyti matomus senėjimo ženklus. Didinant kofermentą Q10 anksčiau, galima palengvinti oksidacinį stresą ir audinių žalą, taip padedant išlaikyti jaunatvišką odą.

 

 

veido kosmetika

Naudojimas

Nedidelį kiekį esencijos švelniais sukamaisiais judesiais įmasažuojam į odą, kol pilnai įsigers. Galima tepti ir apie akis, SAUGANT kad nepatektų tiesiogiai į akis. Po to, pagal esamą poreikį, galima naudoti kaukes arba bet kurią kitą Jūsų pasirinktą odos priežiūros priemonę. Ji skirta naudoti kiekvieną dieną, vieną kartą dienoje. Esencijas galima naudoti pastoviai. Nereikėtų sutepti iš karto labai didelio kiekio esencijos, net jei oda ir sugeria. Jei labai oda geria, po jos geriau užsidėkite kaukę.

 

 

veido kosmetika

Kuo skiriasi esencijos, serumai nuo kremo

esencijos ir serumai

 

 

veido kosmetika

Q10 esencija

Beoti veido prieziura
Q10 esencija
EN | LV | EE | RU