Kosmetika su kolagenu, kolageno esencija, kremas su kolagenu, veido odos priežiūra su Beoti.

Beoti. Visos teisės saugomos

kosmetika su kolagenu

Jūrinės kilmės kolagenas

- Drėkina, sutvirtina odą bei ją stangrina

- Suteikia odai tamprumo ir elastingumo

- Naikina odos išglebimą ir ryškina veido kontūrą

 

 

veido kosmetika

Kolagenas

Kolagenas yra vienas svarbiausių odos struktūros elementų, kuris sudaro apie 75 procentus odos masės. Jis yra tarpląstelinės medžiagos dalis ir kartu su angliavandeniais sudaro jungiamuosius audinius, nuo kurių priklauso odos ląstelių drėgmė, odos elastingumas, stangrumas bei odos galimybė atsinaujinti. Organizme jis sintetinamas natūraliai. Laikui bėgant, kolageno sintezė silpsta. Manoma, kad nuo 25 metų organizmas per metus netenka 1,5% natūraliai turimo kolageno kiekio, tad mūsų kūnas, būdamas 35 metų amžiaus, yra netekęs 15%, o 45 metų - jau visų 30% savo turėto kolageno kiekio. Visa tai įtakoja įvairūs veiksniai, tiek hormoniniai, tiek sveikatos, tiek išoriniai.

• Laisvieji radikalai lėtina kolageno sintezę, palaipsniui nyksta kolageno sugebėjimas sugerti ir išlaikyti vandenį, taip sumažėja ir odos sugebėjimas išlaikyti drėgmę.

• Oro kondicionieriai, šaltis, saulė. Ultravioletiniai spinduliai prasiskverbia giliai į odą, silpnina jos jungiamąjį audinį, sukelia odos sausumą, nyksta kolagenas. Todėl po kiekvieno pasinaudojimo soliariumu ar saulės voniomis būtina naudoti kosmetikos priemones, padedančias odai atgauti buvusią drėgmę.

• Vykstant hormoniniams pokyčiams tirpusis kolagenas tampa netirpus, todėl odos sugebėjimas išlaikyti drėgmę labai mažėja, kolagenas nebegali sugerti ir išlaikyti to paties vandens kiekio, kaip anksčiau. Taip pat dietų laikymąsis.

• Rūkymas ir kava. Jei tik galite, meskite rūkyti. Seniai įrodyta, kad rūkymas skatina odos senėjimą ir raukšlių susidarymą.

Siekiant palaikyti odos drėgmę, stangrumą, tonusą ir išlyginti smulkias raukšleles, vienintelė išeitis – naudoti kosmetikos priemones, turinčias kolageno. Kosmetikos priemonėse su tirpiu jūriniu Kolagenu stimuliuoja sveikų audinių augimą ir išsiskiria ypatingu atsparumu tempimui, šios priemonės padeda išsaugoti normalų kolageno kiekį bei jo stovį odoje, padeda odai gaminti savąjį kolageną, stabdo priešlaikinį odos senėjimą, optimaliai pridrėkina epidermį, atstato odos, elastingumą ir odos imunitetą. Oda greitai tampa lygesnė ir švelnesnė. Diena po dienos paviršinės odos raukšlės o taip pat ir giliosios raukšlės palaipsniui mažėja. Jūsų veidas pastebimai tampa jaunesnis.

P. Kristina (28 m) naudoja Kolageno kaukę pastoviai, nes ypač pavalgius jūros gėrybių patiekalų ant veido odos atsiranda papleiskanojusios salelės. Ši kaukė puikiai sutvarko šią problemą. Gydytojas-dermatologas N.G. patvirtino, kad kolagenas ramina pasausėjusią (papleiskanojusią), uždegiminę odą.

 

 

veido kosmetika

Naudojimas

Nedidelį kiekį esencijos švelniais sukamaisiais judesiais įmasažuojam į odą, kol pilnai įsigers. Galima tepti ir apie akis, SAUGANT kad nepatektų tiesiogiai į akis. Po to, pagal esamą poreikį, galima naudoti kaukes arba bet kurią kitą Jūsų pasirinktą odos priežiūros priemonę. Ji skirta naudoti kiekvieną dieną, vieną kartą dienoje. Esencijas galima naudoti pastoviai. Nereikėtų sutepti iš karto labai didelio kiekio esencijos, net jei oda ir sugeria. Jei labai oda geria, po jos geriau užsidėkite kaukę.

 

 

veido kosmetika

Kuo skiriasi esencijos, serumai nuo kremo

esencijos ir serumai

 

 

veido kosmetika

kolageno esencija 01
Beoti veido prieziura
kolageno esencija 01
EN | LV | EE | RU