Kolagenas veido prieziurai, Kauke veidui su kolagenu.

Beoti. Visos teisės saugomos

flower

Kolageno kaukė

- Drėkina, sutvirtina odą bei ją stangrina

- Suteikia odai tamprumo ir elastingumo

- Naikina odos išglebimą ir ryškina veido kontūrą

 

 

veido kosmetika

Kolagenas

Kolagenas yra vienas svarbiausių odos struktūros elementų, kuris sudaro apie 75 procentus odos masės. Jis yra tarpląstelinės medžiagos dalis ir kartu su angliavandeniais sudaro jungiamuosius audinius, nuo kurių priklauso odos ląstelių drėgmė, odos elastingumas, stangrumas bei odos galimybė atsinaujinti. Organizme jis sintetinamas natūraliai. Laikui bėgant, kolageno sintezė silpsta. Manoma, kad nuo 25 metų organizmas per metus netenka 1,5% natūraliai turimo kolageno kiekio, tad mūsų kūnas, būdamas 35 metų amžiaus, yra netekęs 15%, o 45 metų - jau visų 30% savo turėto kolageno kiekio. Visa tai įtakoja įvairūs veiksniai, tiek hormoniniai, tiek sveikatos, tiek išoriniai.

• Laisvieji radikalai lėtina kolageno sintezę, palaipsniui nyksta kolageno sugebėjimas sugerti ir išlaikyti vandenį, taip sumažėja ir odos sugebėjimas išlaikyti drėgmę.

• Oro kondicionieriai, šaltis, saulė. Ultravioletiniai spinduliai prasiskverbia giliai į odą, silpnina jos jungiamąjį audinį, sukelia odos sausumą, nyksta kolagenas. Todėl po kiekvieno pasinaudojimo soliariumu ar saulės voniomis būtina naudoti kosmetikos priemones, padedančias odai atgauti buvusią drėgmę.

• Vykstant hormoniniams pokyčiams tirpusis kolagenas tampa netirpus, todėl odos sugebėjimas išlaikyti drėgmę labai mažėja, kolagenas nebegali sugerti ir išlaikyti to paties vandens kiekio, kaip anksčiau. Taip pat dietų laikymąsis.

• Rūkymas ir kava. Jei tik galite, meskite rūkyti. Seniai įrodyta, kad rūkymas skatina odos senėjimą ir raukšlių susidarymą.

Siekiant palaikyti odos drėgmę, stangrumą, tonusą ir išlyginti smulkias raukšleles, vienintelė išeitis – naudoti kosmetikos priemones, turinčias kolageno. Kosmetikos priemonėse su tirpiu jūriniu Kolagenu stimuliuoja sveikų audinių augimą ir išsiskiria ypatingu atsparumu tempimui, šios priemonės padeda išsaugoti normalų kolageno kiekį bei jo stovį odoje, padeda odai gaminti savąjį kolageną, stabdo priešlaikinį odos senėjimą, optimaliai pridrėkina epidermį, atstato odos, elastingumą ir odos imunitetą. Oda greitai tampa lygesnė ir švelnesnė. Diena po dienos paviršinės odos raukšlės o taip pat ir giliosios raukšlės palaipsniui mažėja. Jūsų veidas pastebimai tampa jaunesnis.

P. Kristina (28 m) naudoja Kolageno kaukę pastoviai, nes ypač pavalgius jūros gėrybių patiekalų ant veido odos atsiranda papleiskanojusios salelės. Ši kaukė puikiai sutvarko šią problemą. Gydytojas-dermatologas N.G. patvirtino, kad kolagenas ramina pasausėjusią (papleiskanojusią), uždegiminę odą.

 

 

veido kosmetika

Veido kaukės su Kolagenu Naudojimas

Prisotintą kaukės celiuliozinį lakštą dėkite ant veido. Plastikinė plėvelė yra skirta patogiai išimti kaukę iš pakuotės ir užsidėjus kaukę ant veido, išmesti. Kaukė turi galimybę uždengti akis, tik būtina SAUGOTIS kad turinys nepatektų tiesiogiai į akis. Palaikykite kaukę 20-30 min. Nuėmus kaukę, likučius švelniai įmasažuokite į veido odą. Nenuplaukite! Ant viršaus kremo tepti nebūtina ir nereikia. Beoti veido kaukę rekomenduojama naudoti 1-2 kartus per savaitę. Nelaikyti ant tiesioginių saulės spindulių. Ji tinka visų tipų veido odai. Pastebėjus šalutinį poveikį, nustoti naudoti. Tiek esencijų, tiek kaukių įvedimui galima naudoti bet kurį turimą ultragarso ar kitą veido priežiūrai skirtą aparatą. Naudojant aparatą su Nano rūku, kaukes laikyti iki 5 min, esencijas - iki 10 min

 

 

veido kosmetika

Beoti veido kaukės

...ruošiama...

 

 

veido kosmetika

kolageno veido kauke 01 kolageno veido kauke 02 kolageno veido kauke 03 kolageno veido kauke 04
flower
kolageno veido kauke 01
flower
flower
EN | LV | EE | RU