Beoti veido priežiūros priemonės su placenta, hialuronu, hialurono rugstimi, kolagenu ir kitais ingredientais. Veido Kaukės, esencijos ir kremai

Beoti. Visos teisės saugomos

Beoti kosmetikos Produktai

 

Esencijos, serumo skirtumai nuo kremo

Dažniausiai esencijos ir serumai yra lengvesni ir skystesni. Jie yra sukurti greitai perduoti senėjimą stabdančius, odą drėkinančius ingredientus (pvz. Hialurono rūgštį, Kolageną, Placentą ...) greičiau nei kremas. Taip pat esencijos ir serumai gali būti naudojami kartu su kremu ar kitomis veido odos priežiūros priemonėmis.

Esencija nuo serumo skiriasi tuo, kad savo sudėtyje turi tik vieną vyraujantį ingriedientą, todėl tikslinis jos panaudojimas yra efektyvesnis.

Esencijos yra lengvos ir greitai susigeriančios. Jos turėtų būti naudojamos pirmiausiai iš visų paeiliui naudojamų kosmetikos priemonių prieš senėjimą, odos drėkinimui ar kt. Nors pagrįsti vandeniu, esencijos ir serumai skirti ne drėkinti odą, bet puoselėti odą perduodant veikliąsias medžiagas į ją.

Iš esmės senėjimą stabdanti ir odą drėkinanti dienos rutina turėtų būti orientuota į odos drėkinimą bei apsaugą naudojant kremus. O naktinė rutina turėtų koncentruotis į ląstelių regeneravimą bei odos hidratavimą. Nakties metas yra logiškas odos regeneravimui bei hidratavimui, kadangi jūsų kūnui miegant būtent tai vyksta su jūsų kūnu – sveikimas ir regeneravimas. Jūsų naudojami produktai padeda senstančiai odai paskatinti tuos procesus, kurie su amžiumi žymiai sulėtėja.

Aktyvus, sistematingas odos priežiūros rėžimas gali veikti kaip nechirurginis veido odos patempimas su visais jo teikiamais privalumais, mažesne kaina ir be jo trūkumų.

Nepamirškite, kad esencijos yra aukštesnės koncentracijos nei kremai, todėl naudojant nedidelį kiekį turėtų būti paskirstyti po kuo didesnį odos plotą.

Beoti Jums siūlo esencijas su Hialurono rūgštimi, Kolagenu, Placenta, Vitaminu C ( L-Askorbo rūgštimi ), o taip pat siūlome Kremą su Placenta.

 

Veido Kaukės

Skubančioms, veiklioms, šiuolaikiškoms moterims, siekiančioms grožio, rekomenduojame naudoti drėkinamąsias Beoti veido kaukes.

Beoti Veido kaukė atkuria reikiamą odos drėgmę, padidina odos elastingumą, skaistumą, lygina ir jaunina odą. Vos pusvalandis ir po BEOTI kaukės panaudojimo atgaivinta veido oda ir Jūs būsite lyg po gerų atostogų, jaunatviškai spindinčios !

Beoti Veido kaukes labai patogu naudoti ( nereikia tepti ir nuplauti).

Pusvalandį palaikome kaukės lakštą ant veido, ir būsite nustebintos!

Beoti kosmetika
placenta askorbo rugstie sproduktai produktai su hialuronu kolagenas
flower
EN | LV | EE | RU