Kremas su placenta. kosmetika su placenta jūsų odai

Beoti. Visos teisės saugomos

kremas su placenta

Gyvulinės kilmės

- Padeda išvengti veido odos raukšlių, stangrina odą

- Atnaujina pakenktas odos ląsteles

- Daro odą minkštą ir lygią, ryškina veido linijas

 

 

veido kosmetika

Kosmetika su Placenta

Placentos kremas yra turtingas šaltinis biologiškai aktyvių medžiagų, kurių pagalba oda intensyviai drėkinama, stangrinama. Jis atnaujina, regeneruoja odos ląsteles, ryškina veido linijas, turi stiprų priešraukšlinį poveikį, mažėja pigmentacija ir amžiaus dėmių. Oda tampa lygi, švelni, švytinti.

Placentos išsiskiriančios savybės, kurias aprašė netgi Hipokratas, Avicena, buvo žinomos jau gilioje senovėje. Placentos sudėtyje yra per šimtą aktyviųjų komponentų. Jos sudėtis beveik atitinka žmogaus odą. Todėl kosmetika, sukurta placentos aktyviųjų komponentų pagrindu, laikoma labai pažangia.

Naudojant kosmetiką su placenta, atnaujinamos pakenktos odos ląstelės, t.y. oda regeneruojama. Be to, oda tampa stangresnė, minkštesnė, lygesnė, nyksta raukšlės. Tai tikrai nuostabi priemonė, kuri padaro mūsų odą sveikesnę ir skaistesnę.

BEOTI gamintojai placentą perka iš Šveicarijos firmos, kuri jau 10 m. bendradarbiauja su įvairiom Europos kosmetikos gamintojų firmomis.

 

 

veido kosmetika

Veido kremo su Placenta naudojimas

Reikiamą kiekį kremo įmasažuoti į veido ir kaklo odą. Kremą patartina naudoti 2 kartus dienoje, ryte ir vakare. Kremas gali būti naudojamas apie akis, SAUGANT, kad nepatektų tiesiogiai į akis. Tinka visiems odos tipams. Ypač sausai odai rekomenduojama naudoti kartu su Placentos esencija (1 x dienoje panaudojus placentos esenciją, tepti kremą).

 

 

veido kosmetika

Kuo skiriasi esencijos, serumai nuo kremo

esencijos ir serumai

 

 

veido kosmetika

 

placentos kremas 01 placentos kremas 02 placentos kremas 03 placentos kremas 04
flower
placentos kremas 01
flower
flower
EN | LV | EE | RU