Kosmetika su Peptidais, Peptidų esencija, Esencija su Peptidais, veido odos priežiūra su Beoti.

Beoti. Visos teisės saugomos

kosmetika su peptidais

- Sudaryta iš mažų molekulių, kurios lengvai įsiskverbia į odą

- Efektyviai drėkina odą ir lygina raukšles

- Mažina odos senėjimo požymius, ryškina bei lygina veido kontūrą

- Atkuriamas odos elastingumas

 

 

veido kosmetika

Peptidai

Skatina kolageno ir elastino sintezę, stiprina odos audinį ir rekonstruoja odą, didindamas tvirtumą ir elastingumą, mažina raumeninį nervo aktyvumą, siekiant išvengti raukšlių. Peptidai yra svarbūs, nes signalizuoja odai gaminti baltymus, tokius kaip kolagenas. Peptidai gerina odos išvaizdą, skatindama kolageno gamybą, tokiu būdu mažinamos smulkios raukšlelės ir suteikia odai jaunatvišką išvaizdą.

Vienas iš pirmųjų amžiaus požymių – raukšlės. Jų atsiradimą lemia biocheminiai, fiziologiniai, su amžiumi susiję odos pakitimai, kuriuos įtakoja negatyvus išorinės aplinkos sąlygų veikimas. Odos senėjimo procesą 60% lemia laiko (amžiaus) ir genetikos faktoriai, likusieji 40% – gyvenimo būdo ir aplinkos sąlygų veikimo rezultatas, todėl kiekvienu atveju būtina visapusiška odos priežiūra.

Galimybė aplenkti laiką, užkertant kelią odos senėjimui, atsirado atradus peptidų technologijas. Šių novatoriškų technologijų dėka įmanoma pasiekti nuostabių rezultatų, o jų efektyvumą galima sugretinti su geriausiais plastinės chirurgijos rezultatais. Taigi, peptidus drąsiai galima pavadinti novatorišku proveržiu kovojant prieš raukšles ir odos senėjimą!

Peptidai – (gr. peptos – suvirškintas) baltymų nevisiškos hidrolizės produktas – peptidų ir laisvų aminorūgščių mišinys. Tai medžiagos, kurių molekulės sudarytos iš aminorūgščių likučių, į grandinę sujungtų peptidinėmis (amidinėmis) jungtimis –C(O)NH-. Į šiuolaikinių peptidų sąstatą paprastai įeina nuo 2 iki 8 aminorūgščių, surištų savita peptidine jungtimi. Dvi tarpusavyje sujungtos aminorūgštys sudaro dipeptidą, trys sujungtos aminorūgštys sudaro tripeptidą, šešios tarp savęs sujungtos aminorūgštys sudaro heksapeptidą ir taip toliau; kada į grandinę susijungia didelis kiekis aminorūgščių, tai yra vadinamasis polipeptidas. Peptidų yra visuose gyvuose organizmuose. Peptidai yra atsakingi už daugelį ląstelės funkcijų, todėl jie gali moduliuoti (lot. modulatio – ritmingumas, darnumas) žmogaus organizmo fiziologines funkcijas. Peptidai veikia kaip mediatoriai (tarpininkai), jie savo biologines funkcijas atlieka prisijungdami prie membranos receptorių ir perduodami informaciją ląstelei. Į kosmetikos gamybą peptidai patenka arba augalinių ekstraktų pavidalu, arba kaip sintetinės molekulės, sukurtos laboratoriniu metodu.

Sintetiniai peptidai yra pranašesni, nes juos galima paruošti taip, kad jie padėtų pasiekti norimą efektą arba įveiktų keliamą uždavinį, pvz., lygintų raukšles, minkštintų ar baltintų odą, veiktų antimikrobiškai ir pan. Šios peptidų savybės sėkmingai naudojamos naujausių kosmetikos priemonių, užtikrinančių prabangią odos priežiūrą, gamyba.

 

 

veido kosmetika

Naudojimas

Nedidelį kiekį esencijos švelniais sukamaisiais judesiais įmasažuojam į odą, kol pilnai įsigers. Galima tepti ir apie akis, SAUGANT kad nepatektų tiesiogiai į akis. Po to, pagal esamą poreikį, galima naudoti kaukes arba bet kurią kitą Jūsų pasirinktą odos priežiūros priemonę. Ji skirta naudoti kiekvieną dieną, vieną kartą dienoje. Esencijas galima naudoti pastoviai. Nereikėtų sutepti iš karto labai didelio kiekio esencijos, net jei oda ir sugeria. Jei labai oda geria, po jos geriau užsidėkite kaukę.

 

 

veido kosmetika

Kuo skiriasi esencijos, serumai nuo kremo

esencijos ir serumai

 

 

veido kosmetika

peptidu esencija, peptidai

Beoti veido prieziura
peptidu esencija, peptidai
EN | LV | EE | RU