Kosmetika su Peptidais, veido kaukė su Peptidais

Beoti. Visos teisės saugomos

flower

Peptidų Kaukė

- suteikia stiprų antisenėjimo ir antiraukšlinį poveikį

- padeda atnaujinti pažeistas ląsteles

- padeda odai atgauti odos elastingumą ir tapti lygesnei

 

 

veido kosmetika

Apie Peptidus

Vienas iš pirmųjų amžiaus požymių – raukšlės. Jų atsiradimą lemia biocheminiai, fiziologiniai, su amžiumi susiję odos pakitimai, kuriuos įtakoja negatyvus išorinės aplinkos sąlygų veikimas. Odos senėjimo procesą 60% lemia laiko (amžiaus) ir genetikos faktoriai, likusieji 40% – gyvenimo būdo ir aplinkos sąlygų veikimo rezultatas, todėl kiekvienu atveju būtina visapusiška odos priežiūra. Galimybė aplenkti laiką, užkertant kelią odos senėjimui, atsirado atradus peptidų technologijas. Šių novatoriškų technologijų dėka įmanoma pasiekti nuostabių rezultatų, o jų efektyvumą galima sugretinti su geriausiais plastinės chirurgijos rezultatais. Taigi, peptidus drąsiai galima pavadinti novatorišku proveržiu kovojant prieš raukšles ir odos senėjimą!

Peptidai – (gr. peptos – suvirškintas) baltymų nevisiškos hidrolizės produktas – peptidų ir laisvų aminorūgščių mišinys. Tai medžiagos, kurių molekulės sudarytos iš aminorūgščių likučių, į grandinę sujungtų peptidinėmis (amidinėmis) jungtimis –C(O)NH-. Į šiuolaikinių peptidų sąstatą paprastai įeina nuo 2 iki 8 aminorūgščių, surištų savita peptidine jungtimi. Dvi tarpusavyje sujungtos aminorūgštys sudaro dipeptidą, trys sujungtos aminorūgštys sudaro tripeptidą, šešios tarp savęs sujungtos aminorūgštys sudaro heksapeptidą ir taip toliau; kada į grandinę susijungia didelis kiekis aminorūgščių, tai yra vadinamasis polipeptidas. Peptidų yra visuose gyvuose organizmuose. Peptidai yra atsakingi už daugelį ląstelės funkcijų, todėl jie gali moduliuoti (lot. modulatio – ritmingumas, darnumas) žmogaus organizmo fiziologines funkcijas. Peptidai veikia kaip mediatoriai (tarpininkai), jie savo biologines funkcijas atlieka prisijungdami prie membranos receptorių ir perduodami informaciją ląstelei. Į kosmetikos gamybą peptidai patenka arba augalinių ekstraktų pavidalu, arba kaip sintetinės molekulės, sukurtos laboratoriniu metodu. Sintetiniai peptidai yra pranašesni, nes juos galima paruošti taip, kad jie padėtų pasiekti norimą efektą arba įveiktų keliamą uždavinį, pvz., lygintų raukšles, minkštintų ar baltintų odą, veiktų antimikrobiškai ir pan. Šios peptidų savybės sėkmingai naudojamos naujausių kosmetikos priemonių, užtikrinančių prabangią odos priežiūrą, gamybai.

Peptidas. Skatina kolageno ir elastino sintezę, stiprina odos audinį ir rekonstruoja odą, didindamas tvirtumą ir elastingumą, mažina raumeninį nervo aktyvumą, siekiant išvengti raukšlių. Peptidai yra svarbūs, nes signalizuoja odai gaminti baltymus, tokius kaip kolagenas. Peptidai gerina odos išvaizdą, skatindama kolageno gamybą, tokiu būdu mažinamos smulkios raukšlelės ir suteikia odai jaunatvišką išvaizdą.

 

 

 

veido kosmetika

Veido kaukės su Peptidais Naudojimas

Prisotintą kaukės celiuliozinį lakštą dėkite ant veido. Plastikinė plėvelė yra skirta patogiai išimti kaukę iš pakuotės ir užsidėjus kaukę ant veido, išmesti. Kaukė turi galimybę uždengti akis, tik būtina SAUGOTIS kad turinys nepatektų tiesiogiai į akis. Palaikykite kaukę 20-30 min. Nuėmus kaukę, likučius švelniai įmasažuokite į veido odą. Nenuplaukite! Ant viršaus kremo tepti nebūtina ir nereikia. Beoti veido kaukę rekomenduojama naudoti 1-2 kartus per savaitę. Nelaikyti ant tiesioginių saulės spindulių. Ji tinka visų tipų veido odai. Pastebėjus šalutinį poveikį, nustoti naudoti. Tiek esencijų, tiek kaukių įvedimui galima naudoti bet kurį turimą ultragarso ar kitą veido priežiūrai skirtą aparatą. Naudojant aparatą su Nano rūku, kaukes laikyti iki 5 min, esencijas - iki 10 min

 

 

veido kosmetika

Beoti veido kaukės

...ruošiama...

 

 

veido kosmetika

peptidu veido kauke 01
flower
peptidu veido kauke 01
flower
flower
EN | LV | EE | RU