Kosmetika su placenta. Placentos esencija jūsų veido odai, serumas ir kremas su placenta

Beoti. Visos teisės saugomos

kosmetika su placenta

Gyvulinės kilmės

- Padeda išvengti veido odos raukšlių

- Atnaujina pakenktas odos ląsteles

- Daro odą minkštą ir lygią

 

 

veido kosmetika

Kosmetika su placenta

Placentos išsiskiriančios savybės, kurias aprašė netgi Hipokratas, Avicena, buvo žinomos jau gilioje senovėje. Placentos sudėtyje yra per šimtą aktyviųjų komponentų. Jos sudėtis beveik atitinka žmogaus odą. Todėl kosmetika, sukurta placentos aktyviųjų komponentų pagrindu, laikoma labai pažangia.

Naudojant kosmetiką su placenta, atnaujinamos pakenktos odos ląstelės, t.y. oda regeneruojama. Be to, oda tampa stangresnė, minkštesnė, lygesnė, nyksta raukšlės. Tai tikrai nuostabi priemonė, kuri padaro mūsų odą sveikesnę ir skaistesnę.

BEOTI gamintojai placentą perka iš Šveicarijos firmos, kuri jau 10 m. bendradarbiauja su įvairiom Europos kosmetikos gamintojų firmomis.

 

 

veido kosmetika

Naudojimas

Nedidelį kiekį esencijos švelniais sukamaisiais judesiais įmasažuojam į odą, kol pilnai įsigers. Galima tepti ir apie akis, SAUGANT kad nepatektų tiesiogiai į akis. Po to, pagal esamą poreikį, galima naudoti kaukes arba bet kurią kitą Jūsų pasirinktą odos priežiūros priemonę. Atidarius ampulę, galiojimas - 7 dienos. Ji skirta naudoti 7 dienas kiekvieną dieną, vieną kartą dienoje. Esencijas galima naudoti pastoviai. Nereikėtų sutepti iš karto labai didelio kiekio esencijos, net jei oda ir sugeria. Jei labai oda geria, po jos geriau užsidėkite kaukę.

 

 

veido kosmetika

Kuo skiriasi esencijos, serumai nuo kremo

esencijos ir serumai

 

 

veido kosmetika

...ruošiama...

Placentos esencija 01 Placentos esencija 02 Placentos esencija 04 Placentos esencija 03
placentos esencija 01
EN | LV | EE | RU