Kosmetika su Vitaminu C, veido kaukė su L-Askorbo rūgštimi

Beoti. Visos teisės saugomos

flower

L-Askorbo rūgšties Kaukė

- Turi stiprų balinimo poveikį

- Oda iš karto pašviesėja

- Ji tampa švelni, balta, švytinti

 

 

veido kosmetika

Vitaminas C - L-Askorbo rūgštis

Vitaminas C palaiko ir stiprina daugelį gyvybiškai svarbių žmogaus organizmo funkcijų, todėl yra svarbus jo sveikatai. Žmogaus organizme vitaminas C negaminamas, vadinasi būtina jį gauti su maisto produktais, o oda nuolat kenčia dėl jo trūkumo. Gamtoje vitaminas C (askorbo rūgštis) randamas daugelyje daržovių ir vaisių.

Vitaminas C dalyvauja beveik visose odos funkcijose, t.y. gydo žaizdas, padeda jungiamajam audiniui augti, odai atsinaujinti, kolagenui sintezuotis, stiprinti kapiliarus, saugo nuo laisvųjų radikalų kenksmingo poveikio ir priešlaikinio odos senėjimo.

Vitamino C poreikį lemia aplinkos užterštumas, fizinis ir psichinis stresai, rūkymas (pvz kiekviena cigaretė mūsų organizmui “kainuoja” 15 mg vitaminoC, UV spinduliai, ilgalaikis vaistų vartojimas ir t.t. Vitaminas C stiprina odos kapiliarus, gerina odos imunitetą, saugo nuo infekcinių pūlingų ligų. Jis gerina odos medžiagų apykaitą, dėl ko greitėja odos regeneracija.

Vitaminas C – stiprus natūralus antioksidantas, kovojantis su laisvaisiais radikalais. Laisvieji radikalai – pagrindinis faktorius, skatinantis odą prieš laiką senti, todėl būtent Vit.C naudojamas kaip antioksidantas. Oda tampa švelni, aksominė, stangri. Vitaminas C labiausiai rekomenduojamas tiems, kieno oda pavargusi, negyvybinga, jautri, pilka, raukšlėta, praradusi tonusą. Taip pat toms moterims, kurios rūko, kurių oda dažnai veikiama UV spindulių, užterštumo, radiacijos.

 

 

veido kosmetika

Vedo kaukės su Vitaminu C Naudojimas

Prisotintą kaukės celiuliozinį lakštą dėkite ant veido. Plastikinė plėvelė yra skirta patogiai išimti kaukę iš pakuotės ir užsidėjus kaukę ant veido, išmesti. Kaukė turi galimybę uždengti akis, tik būtina SAUGOTIS kad turinys nepatektų tiesiogiai į akis. Palaikykite kaukę 20-30 min. Nuėmus kaukę, likučius švelniai įmasažuokite į veido odą. Nenuplaukite! Ant viršaus kremo tepti nebūtina ir nereikia. Beoti veido kaukę rekomenduojama naudoti 1-2 kartus per savaitę. Nelaikyti ant tiesioginių saulės spindulių. Ji tinka visų tipų veido odai. Pastebėjus šalutinį poveikį, nustoti naudoti. Tiek esencijų, tiek kaukių įvedimui galima naudoti bet kurį turimą ultragarso ar kitą veido priežiūrai skirtą aparatą. Naudojant aparatą su Nano rūku, kaukes laikyti iki 5 min, esencijas - iki 10 min

NEPAMIRŠTI:

Naudojant priemones su Vitaminu C (L-Askorbo rūgštim) ryte šiltuoju metų laiku, t.y. esant aktyvesnei saulei, 15-20 min prieš einant į lauką, būtina ant viršaus tepti kremą su stipresne apsauga nuo saulės, o jei naudojame vakare – nebūtina. Planuojant vaikščioti į soliariumą arba intensyviai kaitintis saulėje, šią priemonę geriau naudoti 1 ar 2 savaites prieš tai.

 

 

 

veido kosmetika

Beoti veido kaukės

...ruošiama...

 

 

veido kosmetika

vitamino c veido kauke 01 vitamino c veido kauke 02
flower
vitamino c veido kauke 01
flower
flower
EN | LV | EE | RU